Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Zadbaj o zdrowie Mamy na Dzień Matki (art. sponsorowany) - Z okazji Dnia Matki Terma Bania chce zachęcić do dbania o zdrowie i do regularnych badań profilaktycznych wszystkie Mamy i nie tylko!
Pogotowie przeciwpowodziowe na terenie powiatu nowotarskiego - Starostwo Powiatowe w Nowym Targu ogłosiło po południu stan pogotowia przeciwpowodziowego. W związku z opadami deszczu, na rzekach i potokach utrzymuje się wysoki stan wód.
Lisy zabierają kury. Padają pytania o odstrzał - Lisy podchodzą do gospodarstw w Kościelisku i zabierają drób. Gmina powiadomiła o problemie myśliwych i radzi mieszkańcom, co robić.
Rusza 4. edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego - Od 27 maja można będzie składać zadania do 4. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Swój pomysł może zgłosić każdy mieszkaniec województwa, który skończył 16 lat. Na wypełnione formularze Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego czeka do 17 czerwca.
Osuwisko w Bielance powiększa się (aktualne zdjęcia) - Powiększa się osuwisko, które zabiera fragment drogi wojewódzkiej w Bielance, na trasie Raba Wyżna - Czarny Dunajec.
Sąd wypuścił na wolność kierowcę, który spowodował katastrofę w Rdzawce - Decyzją Sądu Rejonowego w Nowym Targu, ok. 30-letni kierowca, który doprowadził do tragicznego w skutkach wypadku drogowego na zakopiance w Rdzawce, nie trafi do aresztu. Chciała tego prokuratura, która nie zgadza się z decyzją sądu.
Stan alarmowy na Białce. Wysoki poziom rzek - Po trwających opadach deszczu, wzrósł poziom wody w rzekach i potokach. Rzeka Białka przekroczyła stan alarmowy, a jej poziom wciąż rośnie.
Dopalacze i narkotyki w mieszkaniu - W jednym z mieszkań na terenie Nowego Targu policjanci znaleźli dopalacze i narkotyki. Łącznie zabezpieczyli blisko 6 gramów metamfetaminy, ponad 12, 5 grama dopalaczy i działkę marihuany.
Budowa Galerii Podhalańskiej idzie pełną parą - NOWY TARG. Podczas gdy na terenie Color Parku nie widać żadnych prac po zimowej przerwie, na budowie Galerii Podhalańskiej, która powstaje po drugiej stronie zakopianki, praca wre.
Dzień Matki w ALLESTETIS - 20% rabatu na wszystkie usługi kosmetologiczne! (art. sponsorowany) - Dzień Matki to bez wątpienia szczególna okazja do wyrażenia wdzięczności naszym ukochanym Mamom. Z okazji tego szczególnego dnia w okresie 21 - 26 maja obniżamy wszystkie ceny usług dostępnych w gabinecie kosmetologicznym o 20%! Zadbajmy o nasze Mamy, oferując im luksus, na który często same sobie nie pozwalają albo nie mają nań czasu.
"Przekonać nieprzekonanych" - kandydaci Kukiz#8217;15 przemierzają Podhale - NOWY TARG. W Mieście gościli dziś kandydaci do Parlamentu Europejskiego z KWW Kukiz'15. Na Rynku można było spotkać lidera listy w okręgu wyborczym obejmującym m. in. Podhale - Pawła Kukiza-Szczucińskiego, a także posłankę Elżbietę Zielińską oraz radnego Narcyza Sadłonia.
Pogorszenie pogody. Sms-y z ostrzeżeniem - Po dzisiejszych przejaśnieniach czeka nas gwałtowne pogorszenie pogody. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega przed nadchodzącymi burzami.
Państwowy pogrzeb partyzanta w Spytkowicach - 13 czerwca w Spytkowicach odbędzie się pogrzeb państwowy Adama Domalika ps. "Kowboj", partyzanta powojennego podziemia, którego ciało zostało po śledztwie Instytutu Pamięci Narodowej nie tak dawno odnalezione i zidentyfikowane.
Nocny wypadek na Alejach Tysiąclecia - NOWY TARG. Na skrzyżowaniu alei ze zjazdem z zakopianki od strony Krakowa samochód dostawczy zderzył się z tirem.
Byłemu posłowi Platformy Obywatelskiej bliżej teraz do PiS-u - Andrzej Gut-Mostowy z Zakopanego, były poseł Platformy Obywatelskiej, poparł w wyborach do Parlamentu Europejskiego Michała Cieślaka. Na Podhalu pojawiły się plakaty, na których Gut-Mostowy ściska dłoń kandydatowi Prawa i Sprawiedliwości, w towarzystwie wicepremiera Jarosława Gowina.
Choose language
Current language: Language


Accommodation
Willa "U Gerwazego"
Prices 40 - 70
check more 
Accommodation
Willa Szarotka
check more 
Accommodation
Willa Kinga
Prices 35 - ..
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg

Nasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty