Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
SPRAWDŹ JAKIE SĄ DOSTĘPNE METODY USUWANIA ŻYLAKÓW (art. sponsorowany) - Jeszcze niedawno pozbycie się żylaków oznaczało poważną operację. Dziś małoinwazyjne zabiegi bez użycia skalpela pozwalają pożegnać się z tym problemem. W ALLMEDICA oferujemy szeroki zakres małoinwazyjnych metod leczenia żył. Z nami bezboleśnie i skutecznie pozbędziesz się żylaków!
Sanepid i policja znowu w otwartych restauracjach. Będą wnioski do prokuratury? Klienci świadkami - Dwie otwarte, mimo zakazu, restauracje w Zakopanem oraz jedna w Bukowinie Tatrzańskiej, odwiedzili w weekend pracownicy sanepidu wspólnie z policjantami. - Wylegitymowano ponad 150 osób - informuje asp. szt. Roman Wieczorek, rzecznik zakopiańskiej policji i jak dodaje, że chodzi o możliwość popełnienia poważnego przestępstwa.
Za duży, za drogi... Radni mają wątpliwości na temat budowy nowoczesnego żłobka w Czarnym Dunajcu - Czy planowany do budowy w Czarnym Dunajcu największy na Podhalu żłobek dla dzieci nie jest za duży i czy rodzice są zainteresowani, żeby umieszczać w nim swoje pociechy - pytają radni.
Woda w Nowym Targu nadaje się już do picia - NOWY TARG. "Woda w badanym zakresie wykazała zgodność z wymaganiami rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi i jest bezpieczna dla zdrowia ludzkiego" - ogłosił Sanepid i Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Targu.
Policja i sanepid na dyskotece w Cichem. "Wszczęliśmy postępowanie" - Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Nowym Targu wszczęła postępowanie w sprawie niestosowania się do zakazu prowadzenia działalności przez klub nocny Casanova w Cichem.
Miał 2,5 promila, spowodował kolizję i uciekł - Policjanci z Krościenka zatrzymali 31-letniego kierowcę, który w Ochotnicy Dolnej po pijanemu spowodował kolizję i odjechał, gdy kobieta z drugiego samochodu powiedziała, że dzwoni na policją.
Koronawirus: bieżące informacje - Tylko 2 nowe zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w powiecie nowotarskim i tatrzańskim oraz brak zgonów związanych z COVID-19 - to dane o pandemii na Podhalu za ostatnią dobę.
Orawa: pędził 118 km/h w terenie zabudowanym - stracił prawo jazdy - W Zubrzycy Dolnej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę opla. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 68 km/h w terenie zabudowanym.
Prezydent zaprasza górali do Warszawy. "Rozumiem desperację. Przez kilka godzin odbierałem telefony od właścicieli pensjonatów, hoteli, stacji narciarskich" - Prezydent Andrzej Duda przyznał, że w grudniu mocno interweniował w sprawie nie zamykania stoków narciarskich na Podhalu. - Zadzwoniłem do wicepremiera Gowina, mówiłem "zastanówcie się dwa razy" - mówi w programie "Sprawdzam" w TVN24. - Kiedy mi tłumaczono, dlaczego jednak podjęto decyzję o zamknięciu stoków, z przykrością, ale również uznałem te argumenty.
Powrót zimy i biały poranek (zdjęcia) - Po okresie roztopów i deszczowej pogody, na Podhale wrócił mróz i opady śniegu. W nocy spadło kilka centymetrów białego puchu, ale to nie koniec.
Rusza procedura dzierżaw nowych obwodów łowieckich - - Cały model organizacyjny łowiectwa zostanie usprawniony - komentuje Edward Siarka, który odpowiadać ma za procedurę zawierania nowych umów dzierżaw obwodów łowieckich.
Superszybki internet światłowodowy w Orange (art. sponsorowany) - Mieszkańcy Nowego Targu, Zakopanego oraz miejscowościach wyszczególnionych poniżej mogą skorzystać superszybkiego internetu światłowodowego Orange o prędkościach 300Mb/s, 600 Mb/s lub nawet 1 Gb/s.
Nowe auto ratownicze w Lipnicy Wielkiej (zdjęcia) - OSP Lipnica Wielka Centrum wzbogaciła się o nowy samochód pożarniczy. Będzie to drugi samochód na wyposażeniu tej jednostki. Służyć będzie do głównie do działań ratowniczych oraz akcji w trudno dostępnym terenie.
Samochód spadł ze skarpy - Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w Łapszance. Samochód osobowy wypadł z drogi i zsunął się po kilkumetrowej skarpie.
Nowy punkt oceny jakości powietrza - Na budynku OSP Lipnica Wielka została zamontowana tablica do pomiaru pyłów zawieszonych w powietrzu.
Choose language
Current language: Language


Accommodation
Centrum Turystyki i Rekreacji Niedzica.pl
check more 
Accommodation
Ośrodek Wypoczynkowy Domino
check more 
Accommodation
Góralski domek w Pieninach "POD PSTRĄGIEM"
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg


Nasi partnerzy

 

 

gckkroscienko.pl

 

 

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty