Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Pożar sadzy w kominie - Do zdarzenia doszło w Białce Tatrzańskiej. W jednym z domów przy ul. Pod Grapą zapaliły się sadze w kominie.
Akcja ratunkowa w Tatrach - Ratownicy Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego ruszyli dziś na pomoc turystce, która upadła z wysokości w rejonie Czarnego Stawu pod Rysami.
Przebudowa mostu św. Jana wstrzymana - Mieszkańcy Szczawnicy pytają, co z planowaną od wielu miesięcy przebudową mostu św. Jana. Niestety, informacje nie są pomyślne.
JEDYNY NA PODHALU RADIOLOG DZIECIĘCY W ALLMEDICA!(art. sponsorowany) - Wady i choroby wieku dziecięcego stanowią duże wyzwanie dla lekarzy. Odpowiednie podejście do pacjenta, zapewnienie mu przyjaznych warunków podczas badań, jak i wreszcie same wskazania do przeprowadzenia badań wymaga od lekarzy wiedzy i doświadczenia. Radiologia dziecięca ma do dyspozycji wszystkie z możliwych badań radiodiagnostycznych, które wykorzystuje się u dorosłych, jednak z racji wieku pacjentów wskazane jest, aby diagnostykę chorych rozpoczynać od najmniej szkodliwych metod, czyli ultrasonografii (USG).
Korek-gigant na ul. Ludźmierskiej z powodu prac na torowisku (zdjęcia) - NOWY TARG. Zamknięcie przejazdu kolejowego na ul. Ludźmierskiej na kilkanaście, może 20 minut, sprawiło, że ulica główna, ulice dojazdowej i Al. Tysiąclecia stanęły w gigantycznym korku.
Kampania Roberta Biedronia na Rynku w Nowym Targu (zdjecia i video) - W Nowym Targu zawiązał się Komitet Wyborczy Roberta Biedronia. Dziś na Rynku można było spotkać działaczy Lewicy, którzy zbierali podpisy pod jego kandydaturą i namawiali do głosowania na lidera partii Wiosna.
Petycja w sprawie smogu trafiła do władz Miasta - NOWY TARG. Pod petycją do burmistrza i Rady Miasta w sprawie likwidacji smogu w Nowym Targu podpisało się blisko 1200 mieszkańców. Dziś lista z pismem przewodnim trafiła do władz Nowego Targu.
Likwidacja mleczarni w Nowym Targu. Jeszcze nie wszystko przesądzone? - Takiego zdania jest prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Radomsku Mariusz Janiszewski, który zadeklarował, że zarząd przedstawi niebawem plan naprawczy dla Zakładu Mleczarskiego w Nowym Targu.
Poranny wypadek w Maruszynie (zdjęcia) - Z dotychczasowych ustaleń wynika, że samochód osobowy zjechał nagle z jezdni, wpadł do fosy, uderzył w przepust i dachował.
Baner wyborczy prezydenta na ogrodzeniu kościoła - NOWY TARG. Choć wybory prezydenckie odbędą się dopiero 10 maja, na terenie stolicy Podhala pojawiły się pierwsze banery wyborcze.
919 tys. zł dla sześcioraczków z Tylmanowej - Filip, Tymon, Zosia, Kaja, Malwina i Nela - czyli sześcioraczki z Tylmanowej otrzymają kolejne wsparcie od samorządu Małopolski. Decyzją radnych, do gminy Ochotnica Dolna, w której rodzeństwo przyszło na świat, trafi aż 919 tys. zł.
24-latek zatrzymany za wywołanie alarmu pożarowego - Policjanci z Zakopanego zatrzymali 24-letniego mężczyznę pochodzącego z Krakowa, podejrzanego o wywołanie fałszywego alarmu pożarowego w hotelu. Za bezpodstawne włączenie systemu przeciwpożarowego oraz jego uszkodzenie mężczyzna usłyszał już zarzuty.
Akcja ratunkowa w Gorcach - O wielkim szczęściu mogą mówić młode turystki, które odłączyły się od grupy podczas wycieczki na Lubań.
Potrąconej kobiecie nic poważnego się nie stało - NOWY TARG. Na szczęście tylko lekkie obrażenia odniosła kobieta, którą wczoraj wieczorem samochód potrącił na skrzyżowaniu Al. Tysiąclecia i ul. Szaflarskiej.
Wiatr uszkodził baner reklamowy na bloku - interweniowali strażacy - NOWY TARG. Nowotarscy strażacy zostali wezwani na Aleje Tysiąclecia do baneru reklamowego na bloku, który zerwał wiatr.
Choose language
Current language: Language


Accommodation
Willa Kinga
Prices 35 - ..
check more 
Accommodation
Zajazd Sokolica
Prices 40 - 80
check more 
Accommodation
Pensjonat Anna
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg

Nasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty