Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Nowoczesne domy w Nowym Targu (art. sponsorowany) - Jesteśmy na ukończeniu inwestycji budowy domów jednorodzinnych na ulicy Ustronie / Mikołaja Halikowskiego w Nowym Targu. Domy są położone w jednej z najładniejszej lokalizacji w mieście, z przepięknym widokiem na cała panoramę Tatr – od Krywania po Tatrzańską Łomnicę.
Edyta Górniak przeprowadza się na Podhale - Słynna piosenkarka, jak donoszą portale plotkarskie, kupiła dom koło Zakopanego. Ona sama w programie The Voice of Poland przyznała, że przeprowadza się na Podhale.
Nowotarski MZK zawiesza kursy szkolne. Dyrektor: "Rada musi podjąć jakieś działania, żebyśmy mogli funkcjonować" - NOWY TARG. Taką informację przekazał radnym podczas posiedzenia Komisji Finansów, Gospodarki Komunalnej i Rozwoju - Robert Chowaniec. Dyrektor Miejskiego Zakładu Komunikacji przedstawił sytuację finansową spółki, o której radny Bartłomiej Garbacz powiedział krótko: "Zakład stracił płynność finansową".
Nowotarska "jedenastka" przechodzi na mieszany tryb nauczania - NOWY TARG. Do końca miesiąca nauczanie w Szkole Podstawowej nr 11 prowadzone będzie w formie hybrydowej. Zajęcia w szkole będą mieć uczniowie klas od 0 do III, a uczniowie z klas IV- VIII będą uczyć się w formule zdalnej. Powodem jest duża liczba nieobecnych i uczniów, i nauczycieli.
Pijany Ukrainiec próbował wręczyć łapówkę policjantom - Nietrzeźwy obywatel Ukrainy spowodował kolizję, a w zamian za odstąpienie od czynności służbowym zaproponował policjantom 100 złotych. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
75 nowych zakażeń w powiecie nowotarskim, 12 w tatrzańskim - Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych 1322 osób w Małopolsce.
Policzyliśmy, ilu mieszkańców Podhala jest obecnie zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2 - Według ostatnich danych sanepidu w Nowym Targu i Zakopanem, liczba osób aktywnie zakażonych koronawirusem na Podhalu to 1244 - 395 zakażonych jest w powiecie tatrzańskim, a 849 w nowotarskim. Przypomnijmy, iż Podhale liczy ok. 250 tysięcy mieszkańców.
Uwaga na światła na Powstańców Śląskich - Remont ulicy Powstańców Śląskich w Zakopanem wszedł w kolejną fazę. Kładziony jest asfalt na jezdni. W miejscu robót ruch odbywa się wahadłowo.
Spada liczba rezerwacji - Jeszcze we wrześniu liczba zapytań o noclegi m.in. w Zakopanem była dość duża. - Sytuacja nieco zmieniła się w październiku, kiedy na terenie całego kraju wprowadzono żółtą strefę, a w części powiatów obowiązuje czerwona. Obostrzenia spowodowały, że liczba rezerwacji zmalała o ok. 40% w porównaniu do ubiegłego roku - mówi Kamila Miciuła, kierownik PR portalu Nocowanie.pl.
Wieczorny wypadek w Tylmanowej - Na drodze wojewódzkiej w Kłodnem zderzyły się dwa samochody osobowe.
Kolejny etap prac przy budowie Centrum Komunikacyjnego (zdjęcia) - Rozpoczyna się kolejny etap prac przygotowawczych przy budowie Centrum Komunikacyjnego w Zakopanem. 26 października wystartuje wycinka drzew na terenie przeznaczonym pod część inwestycji jaką jest wielopoziomowy parking zlokalizowany przy ulicy Smrekowej.
Szpital w Zakopanem uruchomił oddział dla pacjentów z COVID-19. Łóżka szybko się zapełniają - Szpital Powiatowy im. T. Chałubińskiego w Zakopanem udostępnił 74 łóżka dla pacjentów z COVID-19. Zajmują oni drugie i trzecie piętro. Na oddziale "covidowym" jest już 37 pacjentów. W szpitalu znajduje się piętnaście respiratorów, wczoraj placówka otrzymała kolejne dwa. Podłączonych do nich jest już czterech pacjentów.
Proboszcz parafii w Ochotnicy Górnej ma koronawirusa. Gmina zamyka biblioteki i ośrodki kultury - Ks. dr Stanisław Kowalik, proboszcz parafii Wniebowzięcia NMP w Ochotnicy Górnej, ma koronawirusa. Pozostali księża zostali skierowani na kwarantanną, a kościół zamknięto.
Aż 120 nowych zakażeń na Podhalu. Rekord - Tak dużej dobowej liczby zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2 na Podhalu nie było od początku pandemii.
Zarzuty dla trzech osób po tragedii w Bukowinie Tatrzańskiej - Trzy osoby usłyszały zarzuty ws. tragedii, jaka w lutym wydarzyła się na terenie stacji narciarskiej Rusin-Ski w Bukowinie Tatrzańskiej, gdy wiatr zerwał dach z wypożyczalnie sprzętu narciarskiego. W wypadku zginęła 52-letnia kobieta i jej dwie córki 15 i 21-latka.
Choose language
Current language: Language


Accommodation
Zajazd Sokolica
Prices 40 - 80
check more 
Accommodation
Góralski domek w Pieninach "POD PSTRĄGIEM"
check more 
Accommodation
Willa Małgośka
Prices 25 - ..
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg


Nasi partnerzy

 

 

gckkroscienko.pl

 

 

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty