Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Ruszył proces turystów zaatakowanych paralizatorem - Dwoje turystów ze Stargardu domaga się przed Sądem Rejonowym w Zakopanem 15 tys. zł odszkodowania za to, jak zostali potraktowani przez właścicielki pensjonatu na Pardałówce.
NOWOŚĆ NA SKALĘ KRAJU - OPERACJE PLASTYCZNE NA RATY 0% (art. sponsorowany) - Marzysz o operacji plastycznej, ale nie masz na nią gotówki? Nie musisz! Gdy koszty zabiegów przestają być barierą, łatwiej jest zoptymalizować plan leczenia. Od teraz za zabiegi chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej wykonywane w Klinice Allestetis w Nowym Targu można płacić w ratach 0%.
Rząd lekko luzuje obostrzenia - Małopolska znalazła się na liście województw, w których od 26 kwietnia zostaną poluzowane obostrzenia. Tego dnia otwarte zostaną m.in. salony fryzjerskie, kosmetyczne i urody.
Zdewastowany pomnik - NOWY TARG. Nieznany sprawca oblał czarną farbą pomnik ofiar katastrofy szybowca nad Dunajcem w 2011 roku.
Wypadek w Witowie. Roztrzaskane auta i barierki - Wypadek na drodze wojewódzkiej nr 958 na szczęście zakończył się niegroźnie, choć groźnie wyglądał.
Remont ul. Szaflarskiej. Od czwartku ruch jednokierunkowy - NOWY TARG. 22 kwietnia na ulicy Szaflarskiej wprowadzona zostanie nowa organizacja ruchu.
Pogrzeb braci z Szaflar - Dziś na cmentarzu w Szaflarach pochowani zostaną bracia, których ciała znaleziono 7 kwietnia w ich własnych domach. Nadal nie wiadomo, co było przyczyną śmierci 41 i 45-latka. Sprawę wyjaśnia prokuratura.
48 nowych zakażeń koronawirusem na Podhalu - 36 nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w powiecie nowotarskim, 12 w tatrzańskim, 332 wykonane testy, 3 zgony związane z COVID-19 i 729 osób na kwarantannie - to dane o pandemii na Podhalu za ostatnią dobę.
Nowy cennik biletów wstępu do Gorczańskiego Parku Narodowego - Gorczański Park Narodowy opublikował nowe ceny biletów wstępu w niektóre obszary parku.
Kto dokończy wodny plac zabaw? - Urząd Miejski w Rabce-Zdroju ogłosił przetarg na dokończenie budowy wodnego placu zabaw w Parku Zdrojowym. Wielomilionowa inwestycja, która miała być jedną z większych atrakcji parku, od trzech lat nie może się doczekać finału.
Będzie w Mieście nowy skate-park - NOWY TARG. O spotkaniu z przedstawicielami "jednej z wiodących w Polsce firmy zajmującej się projektowaniem i wykonywaniem skate-parków" mówił radnym Grzegorz Watycha.
Kościół w Orawce pomnikiem historii - Rozporządzeniem Prezydenta RP zabytkowy kościół w Orawce uznano został za pomnik historii.
Czterech kierowców straciło prawo jazdy - Zakopiańscy policjanci zatrzymali dwóch pijanych kierowców i dwóch, którzy jechali ponad 100 km/h w terenie zabudowanym. To efekt policyjnych działań podejmowanych w minioną niedzielę.
Słowacja cofnęła decyzję ws. wolnego wjazdu dla zaszczepionych Polaków - Słowacja otworzyła m.in. hotele, ośrodki narciarskie, sklepy i baseny, ale nie poluzowała zasad wjazdu dla obcokrajowców. Smuci to także mieszkańców naszego regionu, którzy wobec ograniczeń w Polsce, planowali spędzić majówkę na Słowacji.
E-Administracja w gminie Ochotnica Dolna - Urząd Gminy w Ochotnicy Dolnej otrzyma milion złotych na rozwój zdalnej obsługi mieszkańców.
Choose language
Current language: Language


Accommodation
Schronisko Orlica Szczawnica
Prices 35 - 72
check more 
Accommodation
Willa Małgośka
Prices 25 - ..
check more 
Accommodation
Pokoje Gościnne Pod Lubaniem
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg


Nasi partnerzy

 

 

gckkroscienko.pl

 

 

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty