Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Jagna Marczułajtis-Walczak ostrzega samorządowców z Podhala: "Rozpoczynając przygotowania do wyborów prezydenckich staniecie się moralnie współodpowiedzialni za skutki" - "Organizując lokale, kompletując komisje wyborcze, przeprowadzając konieczne szkolenia oraz same wybory prezydenckie staniecie się moralnie współodpowiedzialni za nieprzewidywalne skutki tych działań" - napisała, pochodząca z Poronina, posłanka Koalicji Obywatelskiej w liście skierowanym do samorządowców z powiatów nowotarskiego i tatrzańskiego.
Burmistrz do nowotarżan: "Apeluję do Państwa o odpowiedzialność i pozostanie w domach" - NOWY TARG. Grzegorz Watycha wystosował do mieszkańców Miasta odezwę. Apeluje o odpowiedzialność, wyrozumiałość i solidarność oraz "ma nadzieję, że podejmowane działania oraz zapowiadana przez rząd pomoc, będą optymalne zarówno z punktu widzenia mieszkańców, przedsiębiorców, jak i całego miasta."
Ulica Bohaterów Tobruku w przebudowie (zdjęcia) - Podhalańskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe rozpoczęło przebudowę ulicy Bohaterów Tobruku w Nowym Targu.
Turyści ukarani za przyjazd na Podhale - Na dwójkę obywateli Ukrainy i Białorusi, którzy przyjechali z Warszawy do Bukowiny Tatrzańskiej, funkcjonariusze nałożyli mandaty w kwocie 500 zł Podobnie zakończyła się wizyta na Podhalu dwóch osób z Zielonej Góry. 500 zł mandatu dostał również mieszkaniec województwa świętokrzyskiego, który w ostatnią sobotę został zatrzymany w Białce Tatrzańskiej.
Poseł Siarka wyszedł ze szpitala - "Opuściłem Szpital Uniwersytecki w Krakowie. Dziękuję wszystkim za modlitwę i wszelkie wsparcie, które otrzymywałem i otrzymuje" - napisał poseł Edward Siarka.
Nowy Targ: dwa pożary sadz - Dwukrotnie nowotarscy strażacy wyjeżdżali od rana do pożarów sadz w kominie. Jedna interwencja miała miejsce w budynku mieszkalnym przy ul. Kokoszków Boczna, druga na Zadziale.
Informacja od Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego (komunikat) - W związku z sytuacją epidemiologiczną, w Szpitalu Powiatowym im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem przy ulicy Kamieniec 10 obowiązuje całkowity zakaz odwiedzin pacjentów.
Ogień w Ratułowie (zdjęcia) - W Ratułowie wybuchł pożar na poddaszu zakładu stolarskiego.
24-latek znaleziony martwy w lesie - Tragicznie zakończyły się poszukiwania 24-letniego mężczyzny w Podwilku na Orawie.
Nocny pożar bacówki - Spłonęła drewniana bacówka w Szlachtowej (gmina Szczawnica).
Koronawirus w Kamienicy. Wójt Ochornicy Dolnej ostrzega mieszkańców - W sąsiadującej z gminą Ochotnica Dolna gminie Kamienica jest już pierwszy potwierdzony przypadek zakażenia SARS-CoV-2 - starsza kobieta przebywa w izolacji domowej i nie ma w tej chwili objawów chorobowych. To trzeci przypadek wykrycia koronawirusa w powiecie limanowskim.
Poniedziałek: następne przypadki SARS-CoV-2 w Małopolsce - Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych 5 osób.
Niedziela: kolejne przypadki zakażenia w Małopolsce - Biuro wojewody informuje, iż badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych osób. Jedna z nich zmarła.
List. Sposób przycięcia drzew niepokoi nowotarżanina - "Chciałbym poruszyć sprawę przycięcia drzew gatunku brzoza na ulicy Brzozowej w Nowym Targu" - pisze nasz Czytelnik.
Przejazd z Najświętszym Sakramentem przez Olczę (zdjęcia) - ZAKOPANE. Głównymi drogami dzielnicy Olcza przejechali dziś kapłani z monstrancjami. Procesja teoforyczna odbędzie się jeszcze w piątek i w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego.
Choose language
Current language: Language
Accommodation
Zajazd Sokolica
Prices 40 - 80
check more 
Accommodation
Pokoje U Pitera
check more 
Accommodation
Willa Małgośka
Prices 25 - ..
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg
Nasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty